PolandSecurities.com

 

 
 

 

Pytanie do Pawła Sobków prezesa Hawe SA

Podejrzenie popełnienia manipulacji

 

Poniżej email jaki otrzymaliśmy jako forward emaila wysłanego do Pawła Sobków prezesa zarządu Hawe:

 

Do: Paweł Sobków

Temat: Wypowiedzi w mediach odnośnie wniosku Advisers SA


Szanowny Panie,

 

W dzienniku Puls Biznesu z 7 września 2015 r. w artykule pt. Wierzyciel chce bankructwa Hawe

jest następująca informacja:
 

„Nie wszyscy wierzyciele chcą czekać. W piątek po południu południu Hawe poinformowało, że jeden z nich złożył wniosek o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej. Zrobiła to zajmująca się usługami windykacyjnymi spółka Advisers.

– Traktujemy wniosek Advisers jako próbę szantażu i zmuszenia nas do uregulowania wierzytelności, które ta spółka wykupiła. Uważamy tę wierzytelność za sporną i na pewno nie będziemy jej regulować poza kolejką. To próba storpedowania naszych rozmów z innymi wierzycielami, które nadal się toczą i mam nadzieję, że zakończą się porozumieniem. Choć może to potrwać – zastrzega Paweł Paluchowski, wiceprezes Hawe.”


Także w innym publikatorze została przywołana wypowiedź Pana Paluchowskiego mówiąca o tym, że wierzytelność Advisers to jest kwota sporna.


Jestem bardzo zdziwiony tymi informacjami, gdyż gdyby wierzytelność Advisers była sporna to byłaby to pierwsza informacja w raporcie bieżącym Hawe odnoszącym się do wniosku Advisers o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej Hawe.


Czy w związku z powyższym podjął Pan działania prawne dotyczące podejrzenia popełnienia manipulacji lub ujawnienia informacji poufnej?


Z poważaniem,

 

___________

Dane nadawcy do naszej wiadomości.
 

--- powrót do strony głównej ---

PolandSecurities.com

 

 

 
   

 ,